Firma

Apator Elkomtech S.A.

Ogłoszenie

Inżynier Sprzedaży Automatyki Przemysłowej

Stanowisko

Inżynier Sprzedaży

Miasto/województwo

Toruń

Publikacja

2021-04-29

Apator Elkomtech S.A. jest firmą produkcyjną, zajmującą się tworzeniem oprogramowania oraz wytwarzaniem urządzeń przeznaczonych do nadzoru przesyłu energii elektrycznej. Firma dostarcza urządzenia telemechaniki i automatyki stacyjnej, systemy nadzoru pracy stacji elektroenergetycznej, systemy zdalnego nadzoru i sterowania siecią elektroenergetyczną oraz jej zarządzania.

Toruński oddział Apator Elkomtech S.A. specjalizuje się w projektowaniu i produkcji systemów automatyki napędowej, układów rozdzielczo-sterowniczych oraz ich wdrażaniu w przemyśle, a także w zasilaniu i rozdziale energii.

Oddział w Poznaniu obsługuje część oferty Spółki związaną z segmentem gazu.

Spółka Apator Elkomtech S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Toruń

Zakres obowiązków:

· Przygotowywanie kalkulacji oraz ofert handlowych pod kątem merytorycznym;

· Doradztwo techniczne w branży nowoczesnej automatyki przemysłowej;

· Analiza dokumentacji technicznej;

· Budowanie długotrwałych relacji z dotychczasowymi klientami i pozyskiwanie nowych;

· Proponowanie rozwiązań zapewniających przewagę konkurencyjną firmy;

· Współpraca z Biurem Projektowym;

· Udział w spotkaniach, konferencjach oraz targach branżowych.

Oczekiwania:

· Wykształcenie średnie/wyższe techniczne (kierunek: elektrotechnika, elektroenergetyka, automatyka lub pokrewny);

· Umiejętność analizy dokumentacji projektowej sieci elektroenergetycznych;

· Dokładność, skrupulatność, terminowość, orientacja na klienta i zdolności analityczne;

· Umiejętność obsługi komputera (system MS Office), mile widziana znajomość obsługi programów ERP i CRM;

· Dobra organizacja czasu pracy i dyscyplina, samodzielność w działaniu, osiąganie założonych celów;

· Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

· Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie, stwarzającej możliwości rozwoju zawodowego;

· Bardzo dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole;

· Bogaty pakiet socjalny (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe);

· Elastyczny czas pracy;

· Realny wpływ na kierunki rozwoju przedsiębiorstwa;

· Szkolenia: wstępne i produktowe.

W CV prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).