Firma

Apator Elkomtech S.A.

Ogłoszenie

Programista Java

Stanowisko

Programista

Miasto/województwo

Łódź

Publikacja

2020-10-15

Apator Elkomtech S.A. jest firmą, zajmującą się tworzeniem oprogramowania oraz wytwarzaniem urządzeń przeznaczonych do nadzoru przesyłu energii elektrycznej. Dostarczamy urządzenia telemechaniki i automatyki stacyjnej, systemy nadzoru pracy stacji elektroenergetycznej, systemy zdalnego nadzoru i sterowania siecią elektroenergetyczną oraz jej zarządzania (systemy klasy SCADA, DMS, OMS).

Naszą misją jest tworzenie rozwiązań, które spełniają oczekiwania Klienta pod względem funkcjonalnym, jak też jakościowym. Naszymi klientami są m.in. ENEA, ENERGA, Tauron, PGE, PSE.

W ramach rozszerzania zespołu zajmującego się tworzeniem, rozwojem i utrzymaniem oprogramowania chcemy zaprosić do nas doświadczone osoby z obszaru technologii i rozwiązań javowych.

Jeżeli programowanie jest dla Ciebie czymś więcej, niż tylko zwykłą pracą, to mówimy właśnie o Tobie. Liczymy na realne wsparcie zarówno przy rozwijaniu istniejących aplikacji, jak też przy tworzeniu nowych rozwiązań.

Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

ZADANIA:

  1. Tworzenie i rozwijanie aplikacji we wskazanych technologiach (odpowiedzialność na poziomie produktowym, projektowym, programistycznym – projekt techniczny, kod, testy, dokumentacja).
  2. Aktywne uczestniczenie w poszczególnych fazach projektów (wsparcie analizy, wsparcie architektury, projektowanie i programowanie, testowanie i walidacja, wdrożenie) i usług (utrzymanie i rozwój) dla wybranych systemów, aplikacji, modułów.
  3. Stosowanie obowiązujących metodyk i sposobów pracy w obszarze wytwarzania oprogramowania w ramach wskazanych technologii. Dodatkowo realizacja działań promujących podejście zgodne z XP (TDD – Refactoring – Simple Design – Pair Programming – Code Review – Continuous Integration, inne). Propozycje zmian.
  4. Stosowanie obowiązujących frameworków i standardów technologicznych (wpływ na jakość i efektywność). Propozycje zmian.
  5. Wsparcie eksperckie w obszarze technologicznym dla Menedżerów Produktów, Analityków, Obszaru QA, Obszaru Serwisu – aktywne uczestniczenie.
  6. Rozwój własny oraz organizacji w ramach obszaru odpowiedzialności i zespołu.

WYMAGANIA:

  • Konieczne :
    • Języki programowania: Java (poziom zaawansowany).
    • Modelowanie danych: XML (poziom podstawowy).
    • Języki zapytań: SQL (średniozaawansowany).
    • Technologie: Spring (średniozaawansowany), Hibernate (średniozaawansowany), wzorce projektowe (wiesz, że są).
    • Platformy: Tomcat (średniozaawansowany).

  • Mile widziane:
    • Języki programowania: JavaScript (średniozaawansowany).
    • Modelowanie danych: UML
    • Bazy danych: Oracle
    • Zagadnienia: współbieżność
    • Narzędzia: IntelliJ (podstawowy), Maven (średniozaawansowany), Jenkins, Enterprise Architect, JSF / RichFaces
    • Technologie: JUnit (średniozaawansowany), JasperReports, HTTP, HTML, CSS, React, Docker
    •  Repozytoria: GIT (GITLab), JIRA, Confluence, inne

OFERUJEMY:

  • Działanie w oparciu o 4 perspektywy:
        Kompetencje - Odpowiedzialność – Zadania (produkty/projekty) – Rozwój.
  • Rozszerzenie doświadczenia zawodowego o nowe projekty z branży energetycznej.
  • Dobra atmosfera pracy, nastawienie na pracę w zespole, wzajemne wspieranie się i realizowanie wspólnych celów. Realny wpływ na rzeczywistość firmową.
  • Elastyczny system czasu pracy (przyjście: 6:30 - 9:30).
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.
  • Pakiet socjalny.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub też w formie B2B.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłąnie CV klikając aplikuj