Firma

Apator Elkomtech S.A.

Ogłoszenie

Specjalista ds. Wdrożeń i Serwisu

Stanowisko

Specjalista ds. Wdrożeń i Serwisu Sprzętu

Miasto/województwo

cała Polska

Publikacja

2020-10-09

Apator Elkomtech S.A. jest firmą produkcyjną, zajmującą się tworzeniem oprogramowania oraz wytwarzaniem urządzeń przeznaczonych do nadzoru przesyłu energii elektrycznej. Firma dostarcza urządzenia telemechaniki i automatyki stacyjnej, systemy nadzoru pracy stacji elektroenergetycznej, systemy zdalnego nadzoru i sterowania siecią elektroenergetyczną oraz jej zarządzania.

Toruński oddział Apator Elkomtech S.A. specjalizuje się w projektowaniu i produkcji systemów automatyki napędowej, układów rozdzielczo-sterowniczych oraz ich wdrażaniu w przemyśle, a także w zasilaniu i rozdziale energii.

Do Oddziału w Toruniu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: cała Polska

  Zakres obowiązków:

  • Uruchamianie, regulacja i testy nowych wyrobów produkowanych w firmie;
  • Doradztwo techniczne;
  • Przeprowadzanie oględzin technicznych, dokonywanie przeglądów
    i prewencyjnych czynności konserwacyjnych urządzeń energoelektronicznych w przemyśle;
  • Bieżąca diagnostyka, usuwanie drobnych usterek oraz awarii zespołów elektrotechnicznych maszyn i urządzeń;
  • Przeprowadzanie planowanych napraw i modernizacji pojedynczych elementów oraz zespołów elektrotechnicznych urządzeń, maszyn i linii technologicznych;
  • Uruchamianie nowych i optymalizacja działania istniejących systemów automatyki w przemyśle i energetyce.

   Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne  (elektronika, elektrotechnika, automatyka przemysłowa);
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w dziale utrzymania ruchu/ serwisu;
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu techniki napędowej AC i DC (przemienników częstotliwości, serworegulatorów, silników);
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych;
  • Mile widziana znajomość aparatury łączeniowej, systemów PLC, HMI;
  • Ogólna wiedza z zakresu rozwiązań automatyki, hydrauliki, pneumatyki;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Uprawnienia SEP do 1kV.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych;
  • Elastyczne podejście i dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Samodzielność, komunikatywność oraz wysoka motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
    na rynku;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Bogaty pakiet socjalny (karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS).

W CV prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).