Firma

Apator Elkomtech S.A.

Ogłoszenie

Stażysta w Zespole Wdrożeń i Serwisu Oprogramowania

Miasto/województwo

Łódź

Publikacja

2020-10-15

Apator Elkomtech S.A. jest firmą, zajmującą się tworzeniem oprogramowania oraz wytwarzaniem urządzeń przeznaczonych do nadzoru przesyłu energii elektrycznej. Dostarczamy urządzenia telemechaniki i automatyki stacyjnej, systemy nadzoru pracy stacji elektroenergetycznej, systemy zdalnego nadzoru i sterowania siecią elektroenergetyczną oraz jej zarządzania.

Jesteśmy firmą specjalizującą się m.in. w tworzeniu oprogramowania klasy SCADA (systemy nadzorujące procesy produkcyjne i przemysłowe) wraz z dodatkowymi funkcjonalnościami (wspierającymi monitorowanie i realizację procesów produkcyjnych i przemysłowych) na rynku energetycznym.  Naszymi klientami są m.in. ENEA, ENERGA, Tauron, PGE, PSE.

Naszą misją jest tworzenie rozwiązań, które spełniają oczekiwania Klienta pod względem funkcjonalnym, jak też jakościowym.

Obecnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Wsparcie przy prowadzeniu usług serwisowych i przygotowaniu nowych instalacji w zakresie oprogramowania;
  • Udział we wdrażaniu nowych instalacji;
  • Udział w testach FAT/SAT oprogramowania;
  • Wsparcie w zarządzaniu konfiguracją.
Oferujemy:
  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy;
  • Elastyczny grafik pracy.

Wymagania:
  • Mile widziani studenci ostatnich lat lub absolwenci kierunków elektrotechnika, energetyka, informatyka;
  • Podstawowa znajomość/administracja systemów operacyjnych Windows, Linux;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • Podstawowa znajomość działania sieci elektroenergetycznych;
  • Prawo jazdy kat.B.

    W CV prosimy o zawarcie klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).