Firma

Apator Elkomtech S.A.

Ogłoszenie

Technik Magazynier

Miasto/województwo

Łódź

Publikacja

2020-10-08

Apator Elkomtech S.A. jest firmą produkcyjną, zajmującą się tworzeniem oprogramowania oraz wytwarzaniem urządzeń przeznaczonych do nadzoru przesyłu energii elektrycznej. Firma dostarcza urządzenia telemechaniki i automatyki stacyjnej, systemy nadzoru pracy stacji elektroenergetycznej, systemy zdalnego nadzoru i sterowania siecią elektroenergetyczną oraz jej zarządzania.

Toruński oddział Apator Elkomtech S.A. specjalizuje się w projektowaniu i produkcji systemów automatyki napędowej, układów rozdzielczo-sterowniczych oraz ich wdrażaniu w przemyśle, a także w zasilaniu i rozdziale energii.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Przyjmowanie dostaw, weryfikacja dostarczonego asortymentu i wprowadzanie przyjęć do systemu magazynowego;
  • Wydawanie asortymentu z magazynu, ewidencja wydań w systemie magazynowym;
  • Wykładanie towarów i planowanie zagospodarowanie przestrzeni magazynowej;
  • Regularne kontrolowanie zgodności stanów magazynowych z zapisami w systemie, nadzorowanie zgodności dokumentacji wydań i przyjęć;
  • Udział w inwentaryzacjach i kontrolach stanów magazynowych.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie  adekwatne do umiejętności i zaangażowania;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy;
  • Bogaty pakiet socjalny (karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS).
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość obsługi komputera, w tym MS Office,
  • Znajomość oprogramowania klasy ERP będzie dodatkowym atutem,
  • Dokładność, dobra organizacja pracy.

    W CV prosimy o zawarcie klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).